Skip to content

VentSys® - sevi ir pierādījis gan no teorētiskās puses , gan praktiskās , kā vienu no vislabākajiem svaiga gaisa pieplūdes risinājumiem caur PVC logiem !

VentSys® – iespējams labākais , kotrolēta svaiga gaisa pieplūdes risinājums caur PVC logiem uz doto brīdi !

VentSys® tika izstrādāts balstoties uz iepriekšēju pieredzi ar līdzīgām sistēmām, kuras tirgū jau kopš 1989 gada, kad pēc Berlīnes mūra krišanas austrumvācijā sākās ēku siltināšanas procesi un tika mainīti logi .


Pēc logu nomaiņas uz moderniem un blīviem logiem , sākās ēku “kaputizācija” :) , jo tās sāka pelēt dēļ tā , kad tika pārtraukta gaisa pieplūde caur neblīvumiem norobežojošās konstrukcijās un dabiskā ventilācija vairs nedarbojās . Kā rezultātā paaugstinājās relatīvais mitrums telpā , CO2 un visa cita mendeļejeva tabulas koncentrācija , kas grāva gan ēkas , gan cilvēku veselību !!!


Dabiskajai ventilācijai ēkā , lai tā darbotos , ir nepieciešama pieplūde un izplūde !
Ja izplūde ir saglabājusies pa ventilācijas šahtām tualetē, vannas istabā un virtuvē, tad svaigā gaisa pieplūde var tikt izbūvēta tikai divos veidos , caur ēkas ārsienu , vai caur logiem …. trešā varianta nav .


Tā īsumā sāka rasties dažādi risinājumi gan logiem , gan fasādēm lai nodrošinātu svaiga gaisa iekļūšanu telpā un vēlams lai tā būtu KONTROLĒJAMA .
Vienkārši turot logu “ziemas vēdināšanas ” režīmā ir daudz trūkumi ( troksnis , putekļi , lieli siltuma zudumi , pirmajos stāvos uzlaušanas risks ….utt )

VentSys® – no citiem svaiga gaisa piepludes risinājumiem caur logiem , ņēma vērā gan ieguvumus , gan trūkumus , kurus maksimāli novērsa .( svilpošana pie lielākas vēja plūsmas , filtra elementi un problēmas ar to nomaiņu , pašu vārstu sarežģītā uzmontēšana u.c. “sīkumi ” )


VentSys® priekšrocības:

1. Tas nesabojā loga rāmi , jo netiek caururbtas vai izfrēzētas PVC loga gaisa kameras . Gaisa kameras PVC logiem nodrošina siltumizolāciju tikai tad , ja tās ir hermētiski noslēgtas .

2. VentSys® aprīkots ar filtra kaseti , kurā var ievietot jebkuru filtrējošu elementu , ko pats var izgatavojt ! Filtrs ir nepieciešams lai aizturētu putekļus , sodrējus , ziedputekšņus u.c. mikrodaļiņas un kas nav mazsvarīgi , filtra elements kasetē ir viegli aizsniedzams un nomaināms !

4. Pats vārsts ļauj manuāli regulēt gaisa plūsmu un virzienu , vai arī to aizvērt , kad tas nepieciešams .

5. Katrs pats savam, jau iebūvetajam , logam var viegli uzmontēt VentSys®. Nepieciešams ir tikai nazis blīvgumijai un skruvgrieznis sešām mazām skrūvītēm.

Pilnvērtīgai šīs tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojumu, Jūs piekrītat to izmantošanai.