Skip to content

VentSys® sadarbībā ar LLDRA un Ekonomikas ministriju piedalās informatīvās kampaņās saistībā ar logiem un mikroklimatu telpās

VentSys® ir viens no konkursa Energoefektīvākā ēka atbalstītājiem un sadarbībā ar LLDRA , kā arī “Dzīvo siltāk” informēja sabiedrību par telpu mikroklimata ietekmi uz cilvēka veselību un iespējams vislabākajiem gaisa pieplūdes risinājumiem caur PVC logiem !


VentSys® – gaisa pieplūdes vārsti logiem , kas nodrošina kontrolētu un nepārtrauktu gaisa pieplūdi telpā . Tādā veidā rūpējoties par mikroklimatu , no kā atkarīga ir cilvēka labsajūta , kā arī dzīves komforts un pats svarīgākais -jūsu bērnu veselība !


VentSys® ir viegli uzmotējams uz visiem PVC logiem , bez urbšanas vai frēzēšanas loga rāmī un ir aprīkots ar viegli aizsniedzamu un nomaināmu gaisa filtru.

Filtra kasete ir universāla un var izmantot jebkāda tipa filtrus , ko var arī izgatavot sev katrs pats un ietaupīt līdzekļus ekspluatācijā !

Pilnvērtīgai šīs tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojumu, Jūs piekrītat to izmantošanai.