Skip to content

VentSys® aktīvi piedalās būvniecības nozarase izstādēs un forumos

Ziema nāk ar divām problēmām, ko izraisa aukstums. Viena ir apkure, otra – ventilācija. Elegantu risinājumu, kā uzlabot populāro PVC logu ventilācijas spējas, radījuši Latvijas speciālisti. Tas ir svaigā gaisa pieplūdes vārsts “VentSys®”, iespējams, efektīvākais risinājums jau iemontētiem PVC logiem, kuriem nav uzstādītas savas ventilācijas sistēmas. Vārsts sastāv no divdaļīgas kasetes, kuras vienu daļu piestiprina loga rāmja ārpusē un otru iekšpusē.

Ārpusē tā tiek piestiprināta pie rāmja apakšējās daļas sānā , iekšpusē – pie aukšējās. Ārējā kasete aprīkota ar viegli noņemamu filtru, kuru var gan viegli nomainīt, gan izgatavot , gan papildināt. Iekšējā kasete ļauj regulēt gaisa pūsmu un virzienu. Filtrs un kasešu novietojums nodrošina klusu ventilācijas atveres darbu. Viena kasete spēj nodrošināt svaiga gaisa plūsmu ap 40 m3/h telpā. Ar to varētu pietikt līdz 30 m2 lielai telpai.

Jāatgādina, kad paaugstināta CO2 koncentrācija telpā , izraisa nogurumu , grauj imūnsistēmu un var izraisīt kaulu metabolismu ! Saudzēsim savu bērnu un savu veselību !

Vārstu katrs var viegli uzstādīt pats uz jebkura jau iemontēta PVC loga rāmja. Montāža ir vienkārša. Pats ar nazi izgriež blīvgumiju, to noņem un vietā pieskrūvē vārsta daļu. Komplekta cena ir zem 30 eiro.

Pilnvērtīgai šīs tīmekļa vietnes darbībai tiek izmantotas sīkdatnes. Aizverot šo ziņojumu, Jūs piekrītat to izmantošanai.